Zdravá strava pre Vašu radosť zo života!

Krabičková strava DietFreshMenu nie je iba spôsobom, ako znížiť
nadváhu, ale aj ako udržať zdravý životný štýl.

Zobraziť našu ponuku

Varíme pre Vás už viac ako sedem rokov. 

Našou hlavnou filozófiou je príprava jedál z čerstvých ingrediencií a poskytnutie know-how ako múdro udržať Vaše porcie pod kontrolou pri zachovaní všetkého, čo konzumácia dobrého jedla prináša.

Zaistíme Vám 5 vyvážených jedál denne. Sme výnimoční výrobou vlastných domácich produktov. Medzi naše špeciality patria čerstvé domáce cestoviny, ale bežne pripravujeme napr. domácu šunku 96 % (kuracia, bravčová, morčacia), špaldové a zemiakové knedle, krupicové a zemiakové halušky, domáce pribináčiky, pudingy, termixy, jogurty, domácu lučinu, tavené syry, ricottu, domáce kokosové mlieko a ostatné mliečne výrobky.

Čo nedokážeme vyrobiť, dopytujeme u domácich dodávateľov. V DietFreshMenu nájdete kvalitný domáci med, celozrnné pečivo z rodinnej pekárne alebo mäso z biofariem. Suroviny z veľkoobchodov nakupujeme na dennej báze a vždy ručíme za ich čerstvosť.

V našom jedle nenájdete umelé dochucovadlá, nevaríme z mrazeného mäsa, garantujeme výrazne znížený obsah konzervantov a stabilizátorov a používame výhradne čerstvé bylinky. Základom omáčok i polievok je vlastný poctivý vývar.

Naše skúsenosti v odbore zdravého stravovania, individuálny prístup, otvorená komunikácia a v neposlednej rade veľa osobitých receptov sú zárukou dobrej voľby pre našich zákazníkov.

Názory našich klientov

Dobrý večer,
Chcel by som najskôr poďakovať za super spoluprácu a perfektné jedlo, palec hore. Budem v diéte pokračovať aj naďalej.

V. Havránek

Dobrý deň,
krabičková diéta bola chutná a uľahčila mi aj veľa starostí s obstarávaním jedla a naučila ma pravidelne jesť.
Ďakujem!

J. Mašláňová

Dobrý deň,
ďakujem moc za veľa výborného jedla. Kadiaľ chodím, tadiaľ vašu firmu chválim. Po prázdninách sa určite zase vrátim. Bola som naozaj veľmi spokojná.

Leona Urbánková